Dy reperët Një ditë para klipit, ky është vendimi i Getinjos dhe Mozzik për këngën e re

“Parasiempre” është kënga e tyre më e re që nesër pritet të del me klip.

Por, një ditë para videos, ndjekësit e tyre mund ta dëgjojnë vetëm këngën, pra, anën audio të projektit, shkruan Ballkani.info.

Këtë gjë mund ta bëjnë ata që vëllezërit Aliu i ndjekin në Spotify.

Ka qenë Getinjo ai që përmes një fotografie të hedhur në Instagram njoftoi fansat se pas orës 00:00 projektin “Parasiempre” mund ta dëgjojnë në këtë platform muzikore.

Kurse, të kompletuar do e keni nesër në Youtube./Ballkani.info/