Këngëtarja

Dua Lipa pëson aksident

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, ka pësuar një aksident trafiku.

Lajmi është bërë i ditur nga babai i Duas dhe nga vet këngëtarja, shkruan Ballkani.info.

Fatmirësisht, nga ky aksident, këngëtarja nuk ka pësuar asnjë dëmtim.

“Babai e aksidentova veturën” është shkrimi që Dua ka lënë në Twitter, shkrim ky që më pas u ripostua edhe nga Dukagjini.

Duke qenë se brenda në shkrim ka edhe ‘emoji’ duke qeshur, nënkupton se që gjendja nuk ka qenë serioze./Ballkani.info/