Kosovarja

Dua Lipa madhështore në fustanin e bardhë, shqiptarja më e bukur në American Music Awards!

Dua Lipa mori pjesë në “American Music Awards” së bashku me shqiptaret tjera, Rita Orën dhe Bebe Rexhën, shkruan ballkani.info.

E bukuroshja nga Prishtina në këtë eveniment tejet të rëndësishëm, u prezantua me këngët “One kiss” dhe “Electricity”.

Përveç performancës, Dua shkëlqeu edhe me veshjen e saj. Në fotot e publikuara nga babai i saj Dukagjin Lipa, shihet se ajo po duket tejet bukur me fustan të bardhë