Pushimet

Dua Lipa dhe i dashuri i saj fillojnë vitin në këtë vend luksoz (FOTO)

Issac Carew, i dashuri i Dua Lipës ka qenë mjaft i komentuar në vitin 2018.

Ai u bë i njohur falë këngëtares, Dua Lipa e cila njihet si njëra nga femrat më të suksesshme në botë.

Isaac ka filluar vitin 2019 në një nga ishujt më luksoz në botë, Bahamas bashkë me të dashurën, bukuroshen tonë, Duan.

“Më falni kam humbur telefonin në oqean por tani jam kthyer, kështu Urime Viti i Ri”, janë fjalët e tij.

Dua dhe Isaac janë një nga çiftet më të pëlqyera e më të përfolura në mediat shqiptare.

https://www.instagram.com/p/BsJH2e1nI4s/?utm_source=ig_embed