FC Drita

Drita prezanton fanellat e reja (VIDEO)

FC Drita në fillimin e sezonit të ri në futbollin kosovar, ka prezantuar fanellat e reja.

Përmes faqes zyrtare, klubi gjilanas ka prezentuar fenellat me anë të një video.

Në vidoe shihen fanellat katër lloje të ngjyrave duke përfshir edhe fanellat e portierave.

Prezantimi i fanellave është bërë brnda objektit të teatrit të Gjilanit, ku prezent janë edhe aktorën e njohur Kushtrim Qerimi dhe Ernest Zymberi.

Drita po ashtu në këtë vidoe ka prezantuar edhe fanellat të cilat do ti vesh në stërvitje./IndeksOnline/

Fanellat e reja mund ti shikoni në linkun e mëposhtëm:

https://www.facebook.com/dritafcofficial/videos/1073391900048254/