Dje i kishte të zeza, sot i paska veshur të bardha (Foto)

Pasi tërhoqi vëmendjen e planetit me fotot e saj me një bikini mikroskopik të zi ditën e djeshme, Emily Ratajkowski vendosi që të na habiste sërish nga plazhet australiane.

Por, kësaj radhe, modelja 26-vjeçare kishte zgjedhur një bikini të bardhë, që ashtu si bikini i djeshëm, ishte shumë i vogël dhe nuk i lë vend imagjinatës.