Endriti

Djali i Thaçit tallet keq me Albin Kurtin, i monton vetem kokën në një pemë që po ‘shartohet’ nga babai

I biri i të parit të shtetit, Endrit Thaçi, ka tallur keq kryeministrin në largim, Albin Kurtin.

Ai ka bërë montazhë një fotografi në të cilën babai i tij shartonte pemët, por në vend të degëve ka vendosur kokën e Kurtit, shkruan Ballkani.info

Kujtojmë që mospajtimet mes babait të tij dhe të parit të Qeverisë në largim ishin të shumta./Ballkani.info/