Dhurata Dora

Dhurata merr shumë dhurata, çfarë kanë të veçantë ato dhe kush ja dhuroi!

Këngëtarja simpatike Dhurata Dora, ka pranuar sot disa dhurata të këndshme të cilat nuk hezitoi t’i bëj publike në ‘InstaStory’.

Varësja me mikrofon ishte aq e veçantë për këngëtaren, por njëjtë edhe ajo kuti dhurate e mbushur përplot me fotografi të saj, transmeton Ballkani.info.

Ndryshe Dhurata Dora është duke shijuar suksesin e projektit të saj të fundit, ndërsa ende nuk ka treguar nëse po punon për ndonjë projekt të ri që do ta sjell.