këngëtarja

Dhurata Dora “beli dance” për fansat e saj

Dhurata Dorën duket se do ta shohim këtë vit në shumë koncerte anembanë ku ka shqiptarë.

Këngëtarja shqiptare po shijon në maksimum suksesin me këngën “Zemër”, i cili deri më tani është shikuar mbi 146 milionë herë në YouTube.

Ajo tashmë ka filluar performancat verore teksa po paraqitet me sukses para publikut të ndryshëm edhe në diasporë.

Zeshkania së fundi shihet në një video të publikuar në rrjetet sociale duke u dridhur para publikut teksa nuk bën të ditur vendndodhjen.

Ndryshe, Dora brenda disa muajve pritet të sjell edhe këngë të reja para publikut dhe fansave të vetë.
https://www.instagram.com/p/BzGR8g2ncDl/?utm_source=ig_web_button_share_sheet