Deputetët e VV-së

Deputetët e Vetëvendosjes i shkojnë për vizitë Bulliqit pas fitores, kanë një selam për partitë tjera

Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, Enver Haliti, Arbër Rexhaj dhe Artan Abrashi sot kanë pirë kafe së bashku me Shpejtim Bulliqin i cili fitoi zgjedhjet për kryetar të Podujevës.

Një fotografi me të e ka shpërndarë deputeti Arbër Rexhaj i cili thotë se kafën e mëngjesit po e pijnë me kryetarin e Podujevës.

E Rexhaj ka edhe një porosi tjetër.

Ai thotë: Fitoret tona nuk do të ndalen!

Bulliqi ka fituar zgjedhjet në Podujevë me 51.64% të votave, krahasuar me Nexhmi Rudarin e LDK-së që mori 35.97% dhe Naim Fetahun e PDK-së që mori 12.40%.

Ky është postimi i tij  i plotë:

Kafen e mëngjesit me kryetarin e Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi.
Fitoret tona nuk do të ndalen!