Shkëmb Manaj

Deputetët e LDK’së shpeshtojnë fotografitë me Kujtim Shalën në prag zgjedhjesh

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga LDK, Shkëmb Manaj, ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në facebook, bashkë me Kujtim Shalën e Arben Gashin.

Manaj në mbishkrim ka shkruar “Në hap me kohën! Vazhdojmë rrugëtimin tonë!”.

Bashkë me të në fotografi shihen deputeti Shala dhe shefi i grupit parlamentar të LDK’së, Arben Gashi.