FOTO

Demi Rose ul pantallonat dhe të brendshmet para pasqyrës, ‘ndizet’ rrjeti

Demi Rose ka provokuar keq me veprimin e fundit.

Demi Rose ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, edhe kësaj radhe gjeti një mënyrë për të provokuar.

Modelja u shfaq e veshur me bikini, teksa në pjesën e poshtme kishte veshur një tuta, të cilat bashkë me të brendshmet i largoi me dorë.

Teksa uli poshtë pantallonat, Demi theksoi belin e sheshtë, por provokoi keq duke vënë në plan të parë gjoksin.

Natyrisht se për ndjekësit e saj, ky imazh nuk është aspak i papritur, ngase të tillë poston vazhdimisht.

loading…