VIDEO

Del video ku Arjola “çmendurisht” fërkon pjesën intime gjatë intervistës live

Aktorja Arjola Demiri është eliminuar nga ‘BBV’ javën e kaluar.

Së fundmi ka qenë e ftuar në ‘Fan Club’ teksa ka bërë komentime rreth kësaj eksperience.

Një detaj i turpshëm i cili është bërë virale në rrjetet sociale, shihet sesi Arjola gjatë intervistës live nuk kursehet dhe fërkon pjesën intime.

Kujtojmë, që kjo nuk është hera që Arjola bën këso veprimesh në publik, të cilat po konsiderohen të turpshme nga ana e ndjekësve.