Del foto se çka bëjnë Adelina me burrin, natën kur fëmijët janë në gjumë (FOTO)

Adelina Ismaili dhe burri i saj Vali po e kalojnë një natë romantike.

Derisa djalin e kanë në gjumë, Adelina me bashkëshortin po argëtohen pranë zjarrit duke pirë nga një gotë verë.

‘’Njëherë fëmija është në gjumë’’, ka shkruar Adelina pranë postimit.

Këngëtarja dikur nuk ka qenë edhe aq aktive në rrejte sociale e pas rikthimit kishte vendosur të shkëputet sërish duke mbyllur Instagramin mirëpo për hatrin e fansave këngëtarja ka vendosur të rikthehet sërish për tu bërë aktive në publikimin e fotove si nga mbrëmjet muzikore ashtu edhe nga përditshmëria.