Dashurohet Baby G?

Pas daljes nga “On Records”, jeta profesionale e Baby G ka ndryshuar tërësisht.

Këngëtarja ka kohë që nuk ka lansuar projekt të ri, që nga “Mos u nal” që doli para 10 muajve, shkruan Ballkani.info.

Nëse jo me muzikë, asaj siç duket po i shkon mirë në anën private.

Baby ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se ka vënë një zemër dhe e shkruar se është shumë e lumtur.

E se a lidhet me ndonjë romancë të re të dashurisë, e di vetëm këngëtarja./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Happy Gordana ? #LOVE

A post shared by TheLord (@babygee) on