Reperja

Darkon me prindërit, e gjithë vëmendja është tek nëna e Taynës

Doruntina Shala apo siç njihet për publikun Tayna është goxha aktive në rrjetet sociale.

E nuk ka dyshim se edhe emri i saj është ndër më të komentuarit në shtypin mediatik, shkruan lajmi net.

Kjo ngase ajo posedon një karrierë të bujshme profesionale ani pse ka vetëm katër këngë të lansuar.

Tani, Tayna ka publikuar një fotografi në Instagram e cila shfaqet duke darkuar bashkë me prindërit e saj.

“Darkë me nënën dhe babin”, shkruan Tayna, nëna e së cilës duket tejet e bukur gjersa lirshëm mund të thuhet se Tayna e ka trashëguar bukurinë nga ajo.

“Doruntina”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo ku e përshkruan vetën me emrin real të saj.