FOTO

Dafina bardh e zi, sa seksipile

Dafina Zeqiri ka vazhduar me fotot e saj provokative në facebook

Këngëtarja i kishte prerë flokët për të ndryshuar në njërin prej videoklipeve të shumta që ka realizuar këtë vit.

Ky vit ishte thjesht viti i Dafina Zeqirit ku prej këngëve të saj si “La Reina”, “Desole por favor” dhe “Bye, bye” që ishte një bashkëpunim me Taynan u bën hite të padiskutueshme jo vetëm në Kosovë por edhe jashtë saj.

E sot, Dafina është paraqitur duke u ngjitur shkallëve të një banese e ku duket tepër sekspile.

E duket se Dafina është ngjitur në katin e 10-të dhe pasi është ngjitur ka thënë se është “gati”.

Për çka është gati Dafina, mbetet të shihet.

loading…