Ciljeta

Çiljeta paska një talent të “rrezikshëm” që askush nuk e dinte më parë

Është padyshim një artiste mjaft e pëlqyer në tregun shqiptar, por duket se këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka edhe një tjetër pasion dhe njëkohësisht talent të pazbuluar.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një video ku tregon se ka një shënjestër fantastike, madje arrin të rrëzojë dy objekte vetëm me një goditje.” Ja dhe nje talent i pazbuluar i imi,”-shkruan këngëtarja krahas videos në rrjete sociale.

Mesa duket nuk ka qenë tërësisht aktrim mbajtja e armës prej në klipin e realizuar me Noizyn “Gangsta love”.