Prishtinë

“Cili kamarier i ka harruar”: Vetura fotografohet në Prishtinë me plotë kafe përmbi

Një rast i çuditshëm ka ndodhur sot në Prishtinë, në lagjen Ulpianë. Aty është fotografuar një veturë, ku mbi të është parë një tabak me disa filxhanë të kafesë.

Në rrjetet sociale vazhdimisht po publikohen fotografi të çuditshme dhe qesharake. Zakonisht ato po shkrepen nga ngjarjet që po ndodhin në rrugë të ndryshme të Kosovës.

Sot është një tjetër fotografi që është shkrepur në Prishtinë, konkretisht në lagjen Ulpiana përballë Qendrës Klinike Universitare të Kosovës.
Në fotografi shihet një veturë, ku mbi të është një tabak me filxhanë të kafesë.

Personi që ka publikuar fotografinë, ka pyetur se cili kamarier i ka harruar ato.

Më poshtë fotografi e publikuar në Facebook.