reperi

Capital T publikon video duke gatuar me nënën, ja kënga që i pëlqen

Reperi i njohur, Capital T e ka vërtetuar se është kuzhinier i zoti.

Ai para disa muajve ka publikuar për herë të parë ‘vlogu’un’ për një ditë të zakonshme të tij duke u nisur nga mëngjesi ku bën një kafe e më pas teksa kur gatuan për veten, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ai ka sjell një video në llogarinë e tij personale, Instagram gjersa gatuan dhe dëgjon këngën e tij të re “Filma”.

“Duke gatuar me nënën time ???????, qikjo kong pi pelqen me ngu tu gatu ?”, ka shkruar ai krahas videos.

Reperi gjatë vitit 2018 ka qenë tejet aktiv me projekte e mbrëmje muzikore të ndryshme.
https://www.instagram.com/p/BsLs6b3jrIT/?utm_source=ig_web_button_share_sheet