Londër

Burri cullak del shëtitje, shoku gjysmë i zhveshur rrëzon çiklistin kurioz nga biçikleta

Këto janë momentet e pabesueshme kur një i ri krejt i zhveshur shihet duke ecur në rrugë në qendër të Londrës.

Por sikur kjo të mos mjaftonte, një shoqërues i tij gjysmë i zhveshur, sulmon dhe rrëzon nga biçikleta një çiklist që shkonte i habitur skenën absurde.

Dyshja e egërsuar kishin dalë për shëtitjen e tyre skandaloze pranë stacionit Elephant and Castle në jug të Londrës. Një prej tyre kishte veshur vetëm këpucë, ndërsa tjetri ecte vetëm me të mbathura.

Teksa kalojnë rrugën, burri gjysmë i zhveshur shihet që sulmon me stil ‘karate’ një çiklist që po kalonte pranë tyre duke e rrëzuar nga biçikleta, para se të dy të vijonin qetësisht rrugën e tyre në trotuar.

Një dëshmitar tha: “Gjithçka ishte shumë e frikshme. Çiklisti nuk pësoi gjë por ishte shumë i shokuar.”

Shpërndaje

Londër

Burri cullak del shëtitje, shoku gjysmë i zhveshur rrëzon çiklistin kurioz nga biçikleta

Pamje virale

Instruktorja me bikini sulmohet nga iguana që i prish meditimin në plazhin piktoresk

Qalat

Parakalimi i formacionit të frikshëm ushtarak të talebanëve në uniforma të bardha

Çapljin

Momenti kur një gur i madh rrokulliset drejt një hekurudhe dhe më pas një rruge në Bosnjë dhe Hercegovinë

Nürburgring

​Audi RS3 vendos rekord të ri të shpejtësisë

Moldavi

Politikanët moldavë rrihen live në emision: Më pas i zgjasin dorën njëri tjetrit

fenomen spektakolar

Tri diej në qiell/ Turistët shokohen me fenomenin e çuditshëm që ndodh

Copa America

‘Edhe Bruce Lee do ta kishte zili’, shikoni ndërhyrjen horror të Gabriel Jesus

Në Virginia

Përgjaket mbledhja e prindërve me zyrtarët e arsimit

USS Gerald R. Ford

SHBA-ja teston shpërthimin me 18 ton lëndë plasëse

Tragjike

Ndërtesa shembet mbi autobusin në Korenë e Jugut, disa të vdekur

Adoleshentja

Adoleshentja sulmon ariun për të shpëtuar qentë/ Pamjet bëjnë xhiron e botës!

Televizionit ukrainas

Po diskutohej për Putinin dhe Lukashenkon, papritur shfaqet një vajzë e zhveshur në ekran

Manhattan

Iu vërsul me thikë gruas në metro, kalimtari i rastit e bën sulmuesin të pendohet – e përplas për tokë në stilin “jiu-jitsu”

Florida

Pamje se si abuzuesi seksual tenton që të rrëmbejë një vajzë 11-vjeçare

Kampionati evropian

“The Edge” është kënga zyrtare e “EURO 2020”