Zenicë

Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell VIDEO

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell.

Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri dhe një gruaje kaloi në konfrontim fizik.

Punonjësit e dyqanit filmuan incidentin, dhe një videoja e një zënke për një thes miell tani po qarkullon në internet dhe media.

Nuk dihet nëse policia mbërriti përfundimisht në vendin e ngjarjes.