Këngëtari i On Records

Blondi Krasniqi me set të ri, kaq elegant nuk e keni parë ndonjëherë

Artisti i On Record ka mahnitur në setin e tij të fundit fotografik.

Ai ka pozuar para fotografit Korab Kosari me disa kostume ku duket për mrekulli.

Blondi Krasniqi dukej i mrekullueshme dhe ka çmendur të gjithë ndjekësit në rrjetet e tij sociale.

Ndryshe, Blond Krasniqi sapo ka diplomuar në fakultetin e muzikës. Ai shumë shpejt do të ketë edhe projekte të tjera. /Lajm24/