Ish-kryeministri

Berisha zbulon detaje nga vrasja në Vlorë, përmend edhe Habilajt

Në lidhje me ngjarjen e djeshme të ndodhur në Vlorë, aty ku humbi jetën pronari i një lokali reagon edhe ish- kryeministri Sali Berisha.

Sipas Berishës shkëmbimi i armëve u bë mes fiseve Llanaj dhe Habilajve.

“Vlorën mbrëmë e pergjakën bandat e partisë!

Bresheritë u shkembyen midis miqve të Llanajve dhe Habilajve!”, shkruan.

Mesazhi

Doktor,
Të uroj shëndet dhe të përshëndes. Miqtë e Llanajve dhe Habilajve qëllojnë në plazhin e vjetër. Personat që përgjakën sot plazhin e vjetër doktor. Në Vlorë ligji dhe rendin e bëjnv bandat e lidhura me qeverinë, policia u bënë temena. U shkëmbyen midis miqve të Llanajve dhe Habilajve!”, shkruan.

loading…


Mesazhi