Gol

Barazohet gjithçka në ndeshjen Wolves-Manchester

Ka ardhur goli i barazimit nga Wolves në minutën e 55-të te ndeshjes

Pjesa e dytë e takimit të Wolves ishte shumë më e mirë dhe goli i barazimit është një supergol i Ruben Neves në minutën e 55-të.

https://tiger.cdnja.co/v/ov/oVWk.mp4?secure=lAyUt_052ZZhA7XBGAfAFw&expires=1566253800

loading…