moti

Ballkani.info ju sjellë pamje nga shkatërrimet që la pas stuhia në Ulqin (VIDEO/FOTO)

Një stuhi e paparë shiu dhe erë e ka përfshirë mbrëmë Ulqinin.

Nga ora 23 e deri pak pas mesnatës, Ulqini është gjendur në gjendje të jashtëzakonshme. Erërat e forta dhe shiu ka lënë shumë pasoja në këtë qytet turistik, raporton Ballkani.info.

Shumë pemë janë thyer, energjia elektrike ka munguar shumë orë, derisa çadrat në plazhe janë dëntuar shumë.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar apo viktima. Ballkani.info ju sjellë pamje nga plazhi i madh i Ulqinit:loading…