Redona Koçi

Avokatja shqiptare “tërbon” fansat, shfaqet tërësisht e zhveshur FOTO+18

Juristja seksi, Redona Koçi tërboi ndjekësit me një foto të nxehtë në rrjetet sociale.

Ajo pozoi me një tjetër vazjë e zhveshur dhe mbuluar me petale trëndafili.

Redona Koçi është e njohur për pozat e nxehta në rrjetet sociale.