Me Atalantën

Ronaldo vjen nga stoli, futet në fushë dhe shënon golin e barazimit (VIDEO)

Atalanta po luan me Juventusin ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të të Serie A.

Bergamaskët po udhëhiqnin 2-1, teksa Allegri aktivizon Cristiano Ronaldon, të cilin e kishte lënë në stol.

Portugezi ia shpërblen, teksa në minutën e 78-të shënon gol, duke barazuar rezultatin në 2-2.

https://www.youtube.com/watch?v=6QM7QRhWb3o