Arta Elezaj

Arta Elezaj publikon video provokuese: Shfaqet duke dridhur të pasmet dhe belin

Modelja dhe aktorja e njohur, Arta Elezaj, ka provokuar fansat së fundi me një video në “TikTok”. Ajo është shfaqur duke dridhur të pasmet dhe belin në një video.

Arta Elezaj është njëra ndër emrat më të komentuara në mediat rozë.

Përveç jetës luksoze që bën dhe që shumë shpesh e ekspozon në rrjetet sociale, Arta shpesh shfaq edhe video ose imazhe provokuese për ndjekësit.

Së fundi ajo ka publikuar një video në “TikTok”, duke dridhur të pasmet dhe belin e saj.

Video ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga fansat.