Sulmuesi shqiptar

Armando Broja debuton me gol te Southamptoni

Sulmuesi shqiptar i cili është në pronësi të gjigantit anglez Chelseat ka debutuar me gol te skuadra e Southamptonit.

Neëport dhe Southamptono janë duke u ballafaquar në kuadër të Kupës së Ligës së Anglisë dhe Broja ka realizuar gol pas vetëm nëntë minutave lojë, përcjellë KosovaPress.

Armando Broja iu bashkua Southamptonit si huazim nga Chelsea.