Kengetari

Ardian Bujupi pozon me një femër, fansat mendojnë se është Loredana

Ardian Bujupi është duke punuar për albumin e tij.

Ai ka përgatitur një album me 10 këngë.

Së fundmi ka publikuar një imazh në të cilin ka pozuar me një biondinë e cila ka të vendosur syze në sy.

Nga larg ajo ngjason me Loredanën dhe fansat menduan se ajo është sozia e saj.

Mbase kjo femër seksi është pjesë e ndonjë klipi për të cilën ka paralajmëruar Ardiani javë më parë.