Efektet

Arbenita Ismajli ‘tregon’ si mund të duket vajza e saj (FOTO)

Arbenita në Instagram ka ‘treguar’ se si mund të duket fëmija i saj.

Duke qenë se është aktive në rrjete sociale, edhe Arbenita Ismajli e ka ‘sfiduar’ veten duke provuar se si mund të duket fytyra e saj si një fëmijë.

“A është kjo vajza ime?”, ka shkruar ajo pranë një postimi në llogarinë e saj në Instagram dhe për ta bërë këtë ‘test’ e ka shfrytëzuar një filter të rrjetit social Snapchat.

Ndryshe modelja është në lidhje me reperin e njohur Fero.