video

Arbenita dhe Fero në Dubai, reperi tregon një anë tjetër të modeles: Hajt e trentë hajt

Fero dhe Arbenita po kalojnë pushimet e tyre në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Ata po shijojnë vendin luksoz të Dubait, teksa nuk ndalojnë imazhe nga atje, shkruan lajmi.net.

Si rrallëherë, Fero na e tregoi edhe një anë tjetër të bukuroshes.

Reperi ka publikuar video story ku Arbenita shfaqej shumë energjike duke e ngacmuar reperin.

Në një moment ai i drejtohet duke i thënë :”Hajt e trentë hajt”.

Ndryshe, ata janë prindër të një vajze./Lajmi.net/