Kushërirët

Anxhelina nuk flet me Beatrix? Ja raporti i saj me Albanin

‘Luftë’ po shkon te familjet Hadërgjonaj-Ramosaj.

Ka tash e disa ditë që nëpër mediat sociale është raportuar për një prishje të raporteve mes Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj, shkruan Ballkani.info.

Edhe nëse vajzat e tezeve nuk flasin mes vete, kjo nuk nënkupton që Anxhelina dhe Albani, vëllai i Trixes, nuk kanë raport.

Anxhelina ka hedhur këngën e re të Albanit “Ëndrrat e mia” në Instastory, duke treguar përkrahje për të dhe duke vënë në pah faktin se ata vazhdojnë të jenë në kontakt njëri me tjetrin.