Dëshirë

Anxhela Martini dëshiron të bëhet nënë

E ftuar në emisionin “Vip Club” në Top Channel Anxhela Martini u shpreh gjatë rreth jetës së saj dhe karrierës.

Prej disa muajsh ajo është e martuar me Dragos Savulescu duke u shfaqur mjaft të lumtur si ccift. Pyetjes: ‘Çfarë bën sapo zgjohesh në mëngjes”, modelja ju përgjigj shkurt dhe thjeshtë: “Puth burrin”.

Ndërsa sa i përket planeve se kur do të bëhej nënë, ajo u shpreh se e dëshiron diçka të tillë por nuk dha detaje për kohën kur mund të realizohen këto plane