Daut Haradinaj

Anita Haradinaj uron Dautin për ditëlindje: Djali më i mirë i shqiptarisë, Gjenerali i luftës dhe i paqes!

Daut Haradinaj feston sot ditëlindjen.

Antari nga radhët e AAK-së, urimin e veçantë e mori edhe nga Anita Haradinaj e cila përmes një fotografie në rrjetin social Instagram, ajo u shpreh se e ka mikun më të mirë.

“Djali më i mirë i Shqiptarisë, Gjenerali pa maskë i luftës dhe i paqes!! Shoku im më i miri i më të mirëve. Gëzuar ditëlindja paçveq gëzime në jetë. Daut Haradinaj”, ishte urimi i Anitës për Dautin.