Modelja

Angela Martini “Mashallah”

Angela Martini është padyshim ndër femrat më të bukura shqiptare.

Për bukurinë dhe format që gëzon është e vetëdijshme edhe vet bukuroshja, e cila veten e përgëzon me “Mashallah”.

Kështu ka vepruar së fundmi në një set fotografish të publikuara në profilin e saj në “Instagram”.

Angela realizoi disa fotografi provokuese ku shfaqet vetëm në të brendshme ngjyrë të kuqe dhe rrjeti u ndez nga paraqitja e saj

Në albumin e publikuar nuk munguan komentet dhe komplimentet e shumta drejtuar bukuroshes shqiptare.