Anëtari i Babastars ofendon rëndë Ledrin

Në këngën e tij më të re, ish-kolegu dhe shoku i Ledrit tani ka fjalë aspak të këndshme për të.

Ndonëse kënga nuk ka videoklip, kjo është e para e publikuar nga albumi që reperi pritet të sjellë së shpejti, shkruan Gazeta Express.

Ajo që vërehet është një pjesë nga teksti i këngës, për të cilën fansat mendojnë se është një ‘diss’ për Ledri Vulën.

Amiga thotë: “Une s’po shoh Vulë, une po shoh ku*vë, une po shoh gay”, në pjesën që mendohet të jetë për Ledrin.