"Rrahja"

Analistët: Hipokrizi e VV-së, nuk kishte reaguar për rrahjen që i bënë Zekës, reagojnë që iu rrah Abazi

Lëvizja Vetëvendosje ka bërë një reagim hipokrit pas tensioneve mes Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit, duk e quajtur Molliqajn ‘bandit’.

Molliqaj pas debatit në Pressing tha se nuk ndodhi asgjë, përveçse një debati tensionues edhe jashtë. Kurse Haki Abazi i VV’së tha se e rrahu Molliqaj me një ndihmës të tij.

Kujtojmë që VV nuk kishte reaguar kështu kur Frashër Krasniqi (në atë kohë në VV), e kishte rrahur Milaim Zekën në studion e Klan Kosovës.

Kështu kanë thënë sonte analistët Arton Demhasaj dhe Ilir Mirena. /Ballkani.info/

loading…