Ylli kosovar

Amir Rrahmani starton kundër Interit, formacionet zyrtare

Formacionet zyrtare për sfidën mes Inter dhe Hellas Verona

Interi do të jetë në këtë ndeshje me disa mungesa, derisa vjen pas disfatës në Champions League nga Borussia Dortmundi, që humbi 3-2, teksa pjesën e parë po fitonte 2-0.

Për Hellas Veronën starton kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani.

Kjo do të jetë ndeshja e 12-të në Serie A për 25-vjeçarin e “Dardanëve”.

Marash Kumbulla vazhdon të jetë i dëmtuar.

loading…