Ami drejt linjave të dikurshme, më aktive se kurrë në palestër

Pak kohë më parë moderatorja Amarda Toska është bërë nënë për herë të dytë me vogëlushen Sia.

Duket se Ami është në rrugën e duhur për të rifituar format e saj pas lindjes dhe një fakt të tillë e ka dëshmuar përmes një stories të publikuar në profilin e saj në Instagram.

“3 kile më pak,”-ka shkruar Ami krahas fotos ku tregon se ndodhet në palestër. Përmes Sias, cifti Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kanë edhe një djalë, Joelin.