Alvisa: Familja ime u shokua nga ajo se çfarë pa…

Alvisa është rikthyer në Përputhen.

Pas dy javëve nga largimi i saj Alvisa ka vendosur të kthehet në Përputhen, shkruan lajmi.net.

E gjithë vëmendja ishte sonte rreth saj pasi që pati shumë për të folur rreth problemit mes saj dhe Hysen Ramës.

Alvisa ka treguar se familja e saj nuk ishte në dijeni të shumë gjërave dhe janë shokuar nga ato që kanë parë e dëgjuar në Prime.

Po ashtu ajo ka treguar se ata e kanë mbështetur pafundësisht