Albina dhe burri saj nisin muajin e mjaltit në një vend luksoz

Këngëtarja e njohur Albina Kelmendi ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë.

Ajo u martua me biznesmenin Valon Mataj, teksa organizuan në aheng të madh ku të pranishëm ishin figura të njohura të sferave të ndryshme.

Pas kësaj çifti kanë nisur muajin e mjaltit. Vendin për të kaluar pushimet ata kanë zgjedhur ishujt Maldive.

Vataj ka qenë i martuar më parë dhe nga ajo marrëdhënie ka dy fëmijë.