Aktorja

Aktorja shqiptare tregon vështirësitë që do hasim kur dalim mbrëmjeve me maskë (FOTO)

Është prej aktoreve më të talentuara shqiptare dhe mjaft e komentuar.

Olta Gixhari së fundi bëri të ditur lajmin  e madh se shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Por, ndonëse në fillimit e shtatzënisë ajo nuk është ndalu dhe daljet edhe gjatë mbrëmjeve.

Njëjtë ka vepruar dhe natë e kaluar e këtë e bëri të ditur përmes postimeve në InstaStory teksa shihet duke shijuar një gotë.

Olta e pajisur me masa parandaluese ndaj Covid-19 ka treguar vështirësitë që hasen kur ke të vendosur maskën në fytyrë.

“Sa mirë bëra që dola, u knaqa”, ka shkruar Olta duke demonstruar situatën.

Ndërkohë, Olta ka mbajtur gjithmonë të fshehur lidhjen e saj duke ruajtur privatësinë e saj jashtë syrit të publikut.