Aksident trafiku në rrugën Gjakovë-Klinë, vdes një person

Një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku i cili ka ndodhur rreth orës 12 në rrugën Gjakovë- Klinë.

Lajmin për KALLXO.com e ka konfirmuar komandanti i trafikut për rajonin e Gjakovës, Albin Sahatqija.

“Tri automjete janë përfshirë në aksident.  Një person  ka vdekur dhe një person tjetër është lënduar lehtë”, tha Sahatqija për KALLXO.com.