Pejë

Aksident në Pejë, vetura hipën mbi trotuar dhe godet veturën e parkuar

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 4 të mëngjesit në qendër të Pejës.
Sipas një dëshmitari, vetura ku vozitej nga një femër me shpejtësi të lartë ka hipur mbi trotuar duk e goditur veturën tjetër të parkuar.

Siç shihet edhe në këto fotografi, dy veturat kanë pësuar dëme.

Derisa, për të lënduar nuk dihet.