Aksident i rëndë në Klinë, një i vdekur dhe katër të lënduar (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mes dy veturave në Klinë, ku si pasojë ka mbetur një person i vdekur ndërsa katër të tjerë të lënduar rëndë.

Lajmin për Klan Kosovën e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës.

Më poshtë shikoni disa fotografi nga vendi i ngjarjes.