Kryetari i Lipjanit

Ahmeti publikon fotografi të Lipjanit dhe ironizon: Me cilin qytet po krahasohemi sonte?

Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti i cili vije nga radhët e LDK-së ka publikuar disa fotografi nga komuna që ai udhëheq.

Me anë të një postimi në Facebook, Ahmeti ka ironizuar duke pyetur se me kë do krahasohet sonte Lipjani.

“Lipjani bukur po duket!  Me cilin qytet po krahasohemi sonte?”, ka shkruar ai.