Kreu i Prishtinës

Ahmeti kritika ndaj Qeverisë: Masat e marra s’prodhuan asnjë efekt, gabim i dyfishtë

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka kritikuar sërish Qeverinë e udhëhequr nga Avdullah Hoti, konkretisht ministrinë e udhëhequr nga Armend Zemaj.

Ai ka thënë se masat e marra nuk kanë treguar rezultat dhe se kanë shkaktuar dëm të dyfishtë, si dhe ka shtuar që nuk duhet me patjetër të jesh epidemiolog për të kuptuar që këto masa nuk janë efektive, shkruan Ballkani.info

Ky është postimi i plotë i të parit të Prishtinës: