Mitrovicë

Agim Bahtiri dhe çorapet e tij në takim me ambasadorin britanik

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka pritur në takim ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruairy O’Connell.

I pari i Mitrovicës dhe diplomati britanik kanë diskutuar së bashku për zhvillimet aktuale në Mitrovicë dhe vend.

Ky takim ishte i mbyllur për media, njofton Komuna e Mitrovicës.

Në fotografi Bahtiri shihet me çorape ‘lara-lara’. /Ballkani.info/